Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu?

Przed złożeniem oferty należy upewnić się, że jest ona trochę niższa od ceny rynkowej. Nigdy znacznie niższa od ceny rynkowej i nigdy znacznie wyższa od ceny rynkowej. Dlatego ważne jest, aby negocjacje były prowadzone na najlepszych warunkach, z których każdy powinien skorzystać. Wiele transakcji nie odnosi sukcesu tylko dlatego, że nie posiadają kluczowych informacji w momencie zawierania transakcji, gdzie najbardziej istotną informacją jest porównanie rynku. Jeśli nie jesteś pewien ceny, poproś o formalną wycenę przed licytacją.

Kiedy szukasz nieruchomości, bardzo ważne jest, abyś zrobił listę tych cech, które uważasz za istotne dla obszaru, w którym chcesz mieszkać: szkoły, środki transportu, ośrodki zdrowia, obiekty sportowe, centra handlowe… Zapytaj o nie zanim zainteresujesz się nieruchomością.

Możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy rozmawiając z kilkoma bankami lub instytucjami, które udzielają kredytów hipotecznych. Porównaj końcową dywidendę, a nie stopy procentowe. Negocjuj z bankami. Nie spiesz się, nawet jeśli kierownictwo i sprzedawca nieruchomości próbują wywrzeć na ciebie presję. Spójrz na przedpłatę kosztów i koszty ubezpieczenia.

Nieruchomości mogą nie być w najlepszym stanie. Wyceniaj te inwestycje i włącz je do oferty. Trudno jest znaleźć dom, który spełni w 100% oczekiwania. Przy wielu okazjach do zakupu za dobrą cenę – traci się, ponieważ nie patrzy się na nie z wizją. Spróbuj dokonać wizji ulepszeń przed zakupem nieruchomości, ponieważ jest ona znacznie bardziej skomplikowana i kosztowna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *